KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15339137
nr 1533 9137
Elof Ulaner
(1905-1992), Sverige
Oljemålning, Signerad, daterad -53, Landskap, Bornholm. Olja på pannå, 14x32 cm, yttermått inklusive ram: 19x38 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 april 2023
kl 18:19:38
9/4 15:50:06
Elof Ulaner
Läs mer om Elof Ulaner